• VYHLEDAT
  • KONTAKT

Přeprava

Elektronické cigarety » Smoktech » Stick AIO

Smok Stick AIO 1600mAh Černá 1ks

NovinkaDoporučujeme
Smok Stick AIO 1600mAh Černá 1ks
I přes záplavu více či méně výkonných box modů, SMOK nezapomíná na elektronické cigarety v klasickém pen stylu. Ať už je to Vape Pen, Stick V8 nebo nejnověji právě Stick AIO, tato zařízení jsou stále atraktivní a mají své nesporné výhody.
Výrobce Smoktech
Dostupnost Skladem
Kód položky CIG-SMOK-STICKAIO-BK
Cena bez DPH 610,74 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 739,00 CZK
  • Podrobný popis

I přes záplavu více či méně výkonných box modů, SMOK nezapomíná na elektronické cigarety v klasickém pen stylu. Ať už je to Vape Pen, Stick V8 nebo nejnověji právě Stick AIO, tato zařízení jsou stále atraktivní a mají své nesporné výhody. Tou největší je samozřejmě jednoduchost. Nainstalujete žhavící hlavu, naplníte a vapujete. Platí to i v případě Stick AIO, které se navíc může pochlubit konstrukcí vše v jednom.

V rámci této konstrukce je navíc přívod vzduchu v horní části integrovaného clearomizéru a vy se tak nemusíte bát protečení e-liquidu. Podobně jako u jiných AIO e-cigaret, také zde se žhavící hlava šroubuje na horní základnu. Nové žhavící hlavy v sobě ukrývají dvě žhavící spirálky s celkovým odporem 0,23ohm a jsou určené pro přímé potahování do plic. Nabízejí překvapivě velkou tvorbu páry, skvělou chuť vyvážené zásobování e-liquidem.

Do malého Stick AIO se podařilo dostat výkonnou baterii o kapacitě 1600mAh, která se ovládá jediným tlačítkem. Nabízí řadu ochran včetně té proti podbití a zkratu. Nabíjet je možné pomocí micro USB portu, a to buď z počítače, nebo pomocí adaptéru ze zásuvky.


Konstrukce

Stick AIO konstrukce nabízí clearomizér integrovaný v těle baterie. Ta má kapacitu 1600mAh a je možné ji nabíjet pomocí micro USB portu.Žhavící hlava

Žhavící hlava s horním závit a dvěma spirálkami v celkovém odporu 0,23ohm produkují velké množství páry a podávají skvělou chuť.Plnění

Typický SMOK systém horního plnění je jednoduchý a velmi praktický.


Technické údaje


- Velikost: 115mm x 22mm
- Kapacita Baterie: 1600mAh
- Nabíjení: Micro USB vstup
- Objem clearomizeru: 2ml
- Funkce passtrough: Ano (Lze používat při nabíjení)
- Plnění liquidem: Uživatelské přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)
- Regulace přívodu vzduchu: Na vrchní části
- Žhavící hlavy: Stick AIO 0,23ohm

Obsah balení


1x Stick AIO 1600mAh
2x Žhavicí hlava Stick AIO 0,23ohm
1x Micro USB kabel
Příslušenství
1x Návod