• VYHLEDAT
  • KONTAKT

Přeprava

Elektronické cigarety » Joyetech » eGo-AIO

Joyetech eGo AIO Pro 2300mAh Stříbrná 1ks

Doporučujeme
Joyetech eGo AIO Pro 2300mAh Stříbrná 1ks
Joyetech eGo AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele.
Výrobce Joyetech
Dostupnost Skladem
Kód položky CIG-EGOAIOPR-2300-SR
Cena bez DPH 652,07 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 789,00 CZK
  • Podrobný popis

Díky obrovskému úspěchu elektronické cigarety eGo AIO nyní přicházejí další verze, které svými upravenými rozměry a novými barvami osloví ještě více zájemců o kvalitní, jednoduchou a cenově dostupnou e-cigaretu. eGo AIO Pro je navíc první verzí eGo AIO, která se neliší pouze rozměry.

eGo AIO Pro přebírá design clearomizéru Cubis Pro a vy tak dostáváte vylepšenou horní základnu s přívodem vzduchu. AIO Pro stále využívá stejné žhavící hlavy, ale zatímco předchozí verze AIO byly spíše zaměřeny na klasické potahování stylem pusa-plíce, AIO Pro se díky většímu přívodu vzduchu a kapacitě až 4ml, hodí také na přímé potahování do plic.

eGo AIO Pro nevyžaduje žádné složité nastavování, ani komplikovanou přípravu, je tak ideální pro naprosté začátečníky. Kapacita baterie je 2300mAh, což postačí na celý den i silným kuřákům. V případě potřeby lze eGo AIO Pro snadno nabít pomocí micro USB portu. V sadě naleznete hned dvě žhavící hlavu, jednu s odporem 0,6ohm pro potahování stylem pusa-plíce, druhou s odporem 0,5ohm pro přímé potahování do plic.

Zajímavým zpestřením celé elektronické cigarety je také podsvícení e-liquidu pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi jednotlivými barvami.


Vše v jednom

Pro dosažení maximální jednoduchosti, tvoří baterie a clearomizér jeden celek. Odšroubovat se dá pouze horní základna s přívodem vzduchu, případně pouze vrchní část s náustkem, kudy eGo AIO Pro také plníte.Podsvícený clearomizér

Ve vypnutém stavu si můžete podržením tlačítka navolit barvu podsvícení svého clearomizéru. Vybírat můžete ze sedmi barev. Podsvícení lze také vypnout.Plnění

eGo AIO Pro nabízí vylepšený systém horního plnění z clearomizéru Cubis Pro. Stačí odšroubovat vrchní část s náustkem a do jedné z bočních dírek nalít e-liquid.Přívod vzduchu

Nově zpracovaný horní přívod vzduchu je bohatší a umožňuje snazší přímé potahování do plic. Stále také zamezuje protékání. Nastavit si můžete přesně takovou sílu potahu, jaká vám vyhovuje nejvíce.


Technické údaje


- Velikost: 141x22mm
- Kapacita Baterie: 2300mAh
- Nabíjení: Micro USB
- Funkce Passtrough: : Ano (Lze používat při nabíjení)
- Objem clearomizeru: 4ml
- Plnění liquidem: Uživatelské přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)
- Regulace přívodu vzduchu: na vrchní části
Atomizery
- Řada BF - Clapton/RBA/SS316/
- Nový atomizer LVC Clapton - úprava přívodu liquidu ke spirálce

Obsah balení


1x eGo AIO Pro baterie 2300mAh
1x Atomizer BF SS316 0,5ohm
1x Atomizer BF SS316 0,6ohm
1x Náustek
1x Micro USB kabel
1x Návod
Související zboží
Joyetech Žhavící hlava CUBIS LVC Clapton MTL 1.5ohm
Joyetech Žhavící hlava CUBIS LVC Clapton MTL 1.5ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 0,5ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 0,5ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 0,6ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 0,6ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 1,0ohm
Joyetech Žhavící hlava BF SS316 1,0ohm