• VYHLEDAT
  • KONTAKT

Přeprava

Elektronické cigarety » IJOY / CIGPET » CIGPET Volca

Elektronická cigareta CIGPET Volca 1500mAh Silver 1ks

AkceDoporučujeme
Elektronická cigareta CIGPET Volca 1500mAh Silver 1ks
To je přesně případ CIGPET Volca. Tato základní sada vhodná pro celou řadu uživatelů nabízí baterii s kapacitou 1500mAh. Ta vydrží i středně silným kuřákům na celý den.
Výrobce IJOY / CIGPET
Dostupnost Skladem
Kód položky 3505
Cena bez DPH 453,72 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 549,00 CZK
  • Podrobný popis

Nabídka elektronických cigaret je rozmanitá. Vybírat můžete od složitých modelů s bohatou výbavou a celou řadou funkcí, až po jednoduché modely, které jsou ideální pro začátečníky, případně pro určité situace, kdy potřebujete něco menšího. To je přesně případ CIGPET Volca. Tato základní sada vhodná pro celou řadu uživatelů nabízí baterii s kapacitou 1500mAh. Ta vydrží i středně silným kuřákům na celý den.

V sadě také naleznete clearomizér, který lze z baterie, na rozdíl od mnoha podobných modelů, odšroubovat. K dispozici tak máte klasický 510 závit. Ten přijde vhod v případě, že budete na baterii chtít našroubovat jiné clearomizéry.

CIGPET Volca nevyžaduje žádná složitá nastavení, stejně jako u všech e-cigaret je potřeba ji akorát nabíjet a pravidelně plnit clearomizér e-liquidem. To je velmi snadné, protože clearomizér v sadě nabízí horní systém plnění, stačí tak odšroubovat vrchní část a do těla náplň jednoduše nalít. Pravidelně je také potřeba měnit žhavící hlavu. V sadě se nachází jedna s odporem 0,6ohm.


Jednoduchá

Skutečně jednoduchá e-cigareta, která nevyžaduje žádnou nadměrnou údržbu. Potřeba je akorát nabíjet, doplňovat e-liquid a měnit žhavící hlavy, v podstatě vše, co u každého jiného modelu. Odpadá ovšem složité nastavování.


Technické údaje


- Velikost: 123mm x 19mm
- Kapacita Baterie: 1500Ah
- Nabíjení: Micro USB vstup
- Objem clearomizeru: 1,8ml
- Závit: 510

Obsah balení


1x Volca Clearomizér
1x Volca Baterie
1x Žhavící hlava 0,6ohm
1x Micro USB kabel
1x Návod
Související zboží
Cigpet Žhavící hlava VOLCA 0.6ohm
Cigpet Žhavící hlava VOLCA 0.6ohm