• VYHLEDAT
  • KONTAKT

Přeprava

Liquidy ELECTRA » 10 ml » Intenzita nikotinu 6 mg

ELECTRA E-liquid Jahoda 10ml / 6mg

AkceNovinkaDoporučujeme
ELECTRA E-liquid Jahoda 10ml / 6mg
Náplň vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele.
Výrobce ECOLIQUID
Dostupnost Skladem
Kód položky LIQ-ELE-STRAW-10-6
Cena bez DPH 36,36 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 44,00 CZK
  • Podrobný popis

Náplň vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele (placebo efektu), případně i uspokojení nikotinového deficitu.

Základ tvoří monopropylen-glykol a potravinářský glycerin. Základ je obohacen přesně definovaným množstvím nikotinu, které je u každé šarže ověřováno analýzou v nezávislé chemické laboratoři pracující v režimu platné akreditace pro standardní operační postup stanovení nikotinu.

Pro chuťový a čichový zážitek uživatele inhalátoru je směs ještě obohacena aromatickými látkami, jedná se o aromata v potravinářské či medicínské kvalitě, která jsou vyráběna s tou nejvyšší kvalitou s důrazem na maximální přiblížení se přírodní molekule. V závislosti na receptuře pak směs může obsahovat i menší procento vody, alkoholu a organických kyselin.

Všechny tyto přísady splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. Každá šarže našeho výrobku - ELECTRA je testována a vyrobena z těch nejvybranějších surovin.


Příchuť:
Jahoda

Intenzita nikotinu:
6mg

Objem:
10 ml

Upozornění


Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.