• VYHLEDAT
  • KONTAKT

Přeprava

Liquidy Dekang Gold Label » 10 ml » Intenzita nikotinu 12 mg

Dekang Gold E-liquid Story of Lip 10ml / 12mg

AkceDoporučujeme
Dekang Gold E-liquid Story of Lip 10ml / 12mg
E-liquid tvoří důležitou součást Vaší elektronické cigarety, doutníku či dýmky, neboť slouží jak k pravidelnému doplňování nových i použitých Cartridge, tak k dokapávání Cartomizerů či Clearomizérů.
Výrobce Dekang
Dostupnost Skladem
Kód položky LIQ-GL-CHERRY-10-12
Cena bez DPH 44,63 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 54,00 CZK
  • Podrobný popis

Popis produktu


Pokud patříte mezi labužníky e-liqiudů nebo jen rádi zkoušíte nové a kvalitní příchuťě, máme pro Vás opravdovou třešničku na dortu v podobě nové exkluzivní řady Gold Label náplní Dekang Biotechnology. Tato luxusní a do detailu propracovaná řada se pyšní svou vynikající chuťí, která uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Její chuť je oceněna zlatem především díky své kvalitě, která se řadí mezi špičky na trhu s e-liquidy. Veškerý komfort liquidů řady Gold Label je doplněn nádhernou dýmivostí, která se snoubí již zmíněnou vynikající chutí a vytváří tak nezapomenutelný labužnický zážitek. Mějte se ovšem předním na pozoru, neboť jakmile okusíte tuto zlatou kvalitu, již nebude kouřit nic jiného.

Parametry produktu:


Příchuť:
Story of Lip

Intenzita nikotinu:
12mg

Obsah:
10ml

Certifikáty:
CE / ROHS / SGS / ISO / MSDS / FDA

Upozornění:
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.